O firmie

SCHOD-DREW – sprawdź, dlaczego warto pracować z doświadczonymi specjalistami

Nasza Firma Usługowa powstała w 2001 roku. Większość realizacji obejmujących schody, balustrady (szklane, metalowe), a także podłogi, prowadzonych jest bezpośrednio pod nadzorem właściciela przedsiębiorstwa – Marka Lesiaka, przy współpracy z grupą stałych, sprawdzonych fachowców i podwykonawców. Jeśli zależy Ci na działaniu osób, które nie mają sobie równych w branży, jesteś pod właściwym adresem. Przekonasz się o tym już od pierwszego telefonu lub e-maila.

Nowoczesne schody i elementy drewniane w Twoim domu

Siedzibą SCHOD-DREW jest miejscowość Lubcza w pobliżu Tarnowa. Zamówienia napływające z terenu całego kraju spowodowały, że regułą stał się brak ograniczeń związanych z odległością miejsca instalacji od siedziby Klienta. Obecnie dzięki naszej mobilności staliśmy się małą firmą o zasięgu ogólnopolskim. Przez ponad 15 lat działalności wcieliliśmy w życie setki pomysłów – począwszy od podłóg i poręczy drewnianych, przez schody ażurowe, dębowe i metalowe, kończąc na schodach samonośnych czy kręconych.

W wykonywaniu schodów drewnianych kierujemy się niezmiennymi priorytetami

Naszą dewizą jest hasło dość proste w brzmieniu: “Solidne konstruowanie schodów w przystępnej cenie”. Mimo jego jasności jest bardzo trudne w realizacji. Staramy się wypełnić obietnicę zawartą w firmowym motto, zdając sobie sprawę, że najlepszą reklamą naszej pracy są zadowoleni Kontrahenci. Ich uwagi i dobre słowa kierowane pod naszym adresem – przy wysokich wymaganiach – pomagają zdobyć nowe umiejętności, a nierzadko podsuwają ciekawe pomysły rozwiązań aranżacji wnętrz. Każdą opinię cenimy, analizujemy, wyciągając z niej wnioski.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas całej inwestycji

Wychodzimy z założenia, że kluczowe w naszej ofercie jest kompleksowe podejście. Nie zostawiamy Klienta bez wiedzy o żadnym elemencie w bieżącej pracy. Aktualnie prowadzimy usługi związane z oceną możliwości technicznych, projektowaniem schodów, przygotowaniem przed montażem, a także doborem materiałów, przygotowywania elementów drewnianych na schody, montażu oraz obsługi powykonawczej – konserwacji i zabezpieczania schodów przed wpływem warunków zewnętrznych (instalacja elementów chroniących, osłonowych, powłok ochronnych nakładanych na powierzchnie drewniane).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!